Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI 

Serwis www.in-game.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego Klienta sklepu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.
Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę Polityki Prywatności. Serwis nie odsprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim, danych osobowych czy adresowych zarejestrowanych użytkowników sklepu.
3. Podane przy rejestracji dane osobowe użytkownika, podlegają ochronie zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych za dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. nr 133, poz. 833 z późniejszymi zmianami).
Serwis www.in-game.pl zastrzega sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych danych osobowych do celów marketingowych.
Wszelkie prawa do zawartości sklepu internetowego www.in-game.pl  są zastrzeżone. Pobieranie jakichkolwiek materiałów będących  częścią serwisu jest dozwolone pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych należących do www.in-game.pl Żadna część serwisu, a w szczególności zdjęcia, grafika, teksty, nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana, linkowana lub wykorzystana bez uprzedniej zgody www.in-game.pl.

 

Outdoor

Wyposażenie placów zabaw, siłowni zewnętrznych, terenów rekreacyjnych

czytaj więcej

Wyposażenie obiektów sportowych

dostawa, montaż, serwis, doradztwo

czytaj więcej

Zakupy klubowe

oferta specjalna dla klubów, szkół i instytucji, możliwość negocjacji cen

czytaj więcej

Zadzwoń do nas

71 728 97 10

metody Płatności

przelew / pobranie

dostawa towaru

odiór osobisty / kurier