Jak kupować?

Dostępność produktów - oznaczenia


dostępny

Towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie, prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili zamówienia. Prosimy szczególnie dokładnie sprawdzić wszystkie dane, wypełniając formularz z zamówieniem - takie towary wysyłamy niemal natychmiast i może nie być już okazji, by wprowadzać zmiany. Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę egzemplarzy tego samego produktu, może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli część sprowadzić od dostawcy, wtedy czas kompletowania paczki się wydłuży, o czym zawsze informujemy osobnym e-mailem. 

do 14 dni

Tego towaru nie mamy w naszym magazynie - ale sprowadzamy go od stałego dostawcy. Maksymalny czas realizacji takiego zamówienia to 14 dni. 

dostępny na zamówienie
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie, a dostawca potrzebuje czasu żeby go nam dostarczyć. 

zapytaj konsultanta

To towar specjalny - nie możemy zadeklarować z góry, jak szybko go zdobędziemy. Często jest to towar, sprowadzany zza granicy, dlatego w tym przypadku prosimy o kontakt z biurem naszej firmy celem określenia terminu realizacji. Sugerujemy nie łączyć go w jednym zamówieniu z innymi towarami.

 

 * Na bieżąco aktualizujemy informacje o dostępności towarów. Niestety czasem dochodzi do sytuacji, kiedy mimo wcześniejszych deklaracji dostawca odmawia realizacji naszego zamówienia lub się z nią spóźnia. Tym samym  nie możemy się wywiązać z podjętego zobowiązania. W takich wypadkach zawsze informujemy o tym klienta mailem, dając mu możliwość decyzji, czy nadal chce czekać na spóźniający się towar, czy też anulować całe zamówienie.

Realizacja zamówienia

 Czas oczekiwania 
Czas oczekiwania na przesyłkę to czas przygotowania do wysyłki + czas jej dostawy.
  Na czas, po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się czas potrzebny nam na przygotowanie towaru do wysyłki i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie.
Czas przygotowania do wysyłki 
to czas, który upłynie od przyjęcia przez nas zamówienia do wysłania paczki ze sklepu.

Zamówienia płatne kartą jest przyjęte do realizacji w chwili, gdy karta zostanie autoryzowana.
Zamówienie płatne systemem PayPal jest przyjęte do realizacji w chwili, gdy kwota na koncie PayPal zostanie autoryzowana.

Zamówienia płatne przelewem, składane przez klientów, którzy już raz u nas kupowali, zaczynamy realizować natychmiast, gdy tylko do nas dotrą.


Zamówienia płatne przelewem, składane przez klientów, którzy kupują u nas po raz pierwszy, przyjmujemy do realizacji w chwili otrzymania ich potwierdzenia.


Zamówienia płatne przelewem elektronicznym zaczynamy realizować w chwili, gdy otrzymamy potwierdzenie o otrzymaniu płatności, czyli maksymalnie na drugi dzień.
Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem czasu jaki jest nam potrzebny by przygotować je do wysyłki, termin wysyłki całego zamówienia szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam przygotowanie produktu, na który trzeba czekać najdłużej.


 Czas dostawy
 Możesz także sam wybrać dogodny dla Ciebie termin wysłania zamówienia. Może to być dowolny termin, nieprzekraczający jednak 30 dni od dnia złożenia zamówienia. Wyślemy je po skompletowaniu, nie wcześniej niż w wybranym przez Ciebie dniu. 
Paczki na terenie kraju są dostarczane przez firmę kurierską w ciągu 1 dnia roboczego od dnia wysłania z naszego magazynu.

 

 

Outdoor

Wyposażenie placów zabaw, siłowni zewnętrznych, terenów rekreacyjnych

czytaj więcej

Wyposażenie obiektów sportowych

dostawa, montaż, serwis, doradztwo

czytaj więcej

Zakupy klubowe

oferta specjalna dla klubów, szkół i instytucji, możliwość negocjacji cen

czytaj więcej

Zadzwoń do nas

71 728 97 10

metody Płatności

przelew / pobranie

dostawa towaru

odiór osobisty / kurier